Marka ve Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Özdeha olarak firmanızı  ya da yeni projenizi farkındalığı olan, özgün ve tercih edilen bir marka haline getiriyoruz. Bunun için önce sizi dinliyor, firmanızı ya da projenizi inceliyoruz.

Faaliyette bulunduğunuz sektörün gerekliliklerine uygun olarak iş akışını ve zaman planını hazırlayıp size bir iş planı şeklinde sunuyoruz.

Telif hakları yönüyle koruma altına alınabilir size özel bir markanın tespit edilmesinin ardından tescil işlemlerine başlıyoruz. Markayı temsil eden kurumsal renkleri belirleyerek logo çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Kendinizi piyasaya en iyi şekilde sunabileceğiniz bir web sitesi hazırlıyor ve sosyal medya yönetimini üstleniyoruz. Bunu, konunun uzmanı partnerlerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Gerek duyulması halinde reklam fuar organizasyonlarını  birlikte yönetiyoruz.

İşletmeniz tarafından verilen hizmetin ya da üretilen ürünün kalitesi objektif olarak ölçüp belgeliyoruz.

Belirli aralıklarla firmanıza ait tüm süreçleri denetleyip ve rapor halinde sunuyoruz.

İhtiyaç ve talebe göre işletmenizin süreçleri konusunda yönetim desteği veriyoruz.

Orta ve üst düzey yöneticilere yönelik eğitimlerde alanında uzman olan akademisyenler vasıtası ile bilimsel bilginin firmanıza entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Hibe ve desteklerden yararlanabilmeniz için yapılan faaliyetleri resmi işlemlere ve mevzuata uygun olarak yerine getiriyoruz.

Marka danışmanlığını markanın oluşumundan tesciline kadar geçen süreç ile birlikte veriyoruz.

Geri dönüşü olmayan hatalar marka ve kurumsal kimliğin henüz düşünce aşamasında ortaya çıkmaktadır. Gerek düşünce aşamasında gerekse proje aşamasında hataların yapılmasını önleyici çalışmalar ile özgün bir kimlik kazanmasını sağlayarak şirketinizin sağlam temeller üstüne yerleşmesi için çabalıyoruz.

Yeni bir projeniz varsa ya da mevcut durumdan memnun değilseniz lütfen bizi arayın.

 

    Konuşma Başlat
    Belgelendirme Destek
    Merhaba,
    Belgeniz için hemen yardımcı olabilirim.